If you have information for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 628

Dr. Kenneth M. Stewart '35
Mr. Allen H. Pearson '37
Mr. James M. Mills '38
Mr. Robert L. James '38
Mr. Edward J. Morehouse '38
William C. Roberts '38
Mr. Franklin R. Lloyd, Jr. '39
Mr. Fenn J. Wilson '40
Mr. William B. Swan '40
Mr. John R. Fitzhenry '40
Mr. John W. Thiele '40
Mr. Jack P. Redinger '40
Edgar L. Dow, III '40
Mr. Lee C. McFarland '40
Mr. John K. Williams '40
Mr. Harold A. Bentley, Jr. '41
Mr. Howard B. Alvord '41
Richard L. Niello '41
Mr. Walter M. Blomberg, Jr. '41
John R. Kenny, Jr. '41
Mr. Norman H. Sloane, Jr. '41
Mr. John F. Bricker '41
Dr. Raymond C. Arnold '41
Mr. John P. Kearns '41
Mr. Robert G. Hickle '42
Mr. Bertram H. Martens '42
Mr. Charles R. Glassgow '42
Dr. Bertram E. Ross '42
William E. Miller '42
Dr. Daniel L. Rader '42
Mr. Jonathan H. Berryman '42
Mr. William E. Osborn '42
Mr. Keith R. D. Carey '42
Mr. Richard H. DeKay '42
Mr. Arthur F. Schumacher, Jr. '42
Mr. Walter F. Gamble '42
Mr. Bruce M. Baker '42
Mr. Henry G. Emery '42
Mr. Carlton J. Daiss, Jr. '43
Dr. Harlan A. Smith '43
Mr. Frank B. La Moine, Jr. '43
Mr. William T. Baker '43
Mr. Willard S. Lotter '43
Mr. Robert E. Myers '43
Mr. Jack L. Clark '43
Mr. Stanley P. Charles, Jr. '43
Mr. Robert L. Anderson '43
Mr. Frederic A. Koch, Jr. '44
Mr. David M. Hall '44
Mr. John O. Schneider '44
Mr. Robert G. Parker '45
Mr. George A. McKray '45
Mr. David B. Loveless '45
Mr. William F. Beckett, Jr. '45
Mr. Victor G. Warriner '45
Mr. Howard W. Engle '45
Mr. Louis H. Brennwald '45
John P. Lavery, Jr. '46
Mr. Robert M. Cole '46
Mr. Donald J. Devoto '46
Robert H. von der Lieth '46
Mr. Ira G. Thompson, Jr. '46
Mr. George C. Robb '46
Mr. Robert S. Cutherell '46
Mr. Arthur R. Still '46
Mr. Robert W. Barclay '46
Mr. Roland B. Chambers '46
George S. Rowson '46
Mr. Donald H. Moyer '47
Mr. Earl L. Shea '47
Mr. Warren C. Fischer '47
Mr. Clayton D. Calender '47
Mr. Peter K. Schoonmaker '47
Robert S. Baker '47
Mr. Andrew M. Durham '47
Mr. John G. Heywood, Jr. '47
Mr. Gerald P. O'Donnell '47
Lt. Walter H. Burke '47
Mr. Arthur W. Craig '47
Mr. Jonathan Baker '47
David B. Kirby '47
Mr. Raymond C. Smith, Jr. '48
Leonard J. Wheeler '48
Harold W. Hoppe '48
Mr. James D. Howe '48
Dr. Andrew G. Mirov '48
Mr. Richard E. Moore '48
Robert E. Collin '48
Mr. William B. Upton, III '48
Mr. Douglas B. McClellan '48
Robert B. Dodds '48
Robert H. Durham '48
Mr. George W. Bull, Jr. '48
Mr. Kenneth M. Wells '48
Richard E. Lewis '48
Mr. Richard S. Calender '48
Mr. Andrew J. Sfingi '48
Dr. George E. Moore '49
Walter R. Orey '49
Mr. Walter A. Anderson, Jr. '49
Mr. Eric R. Schultz '49
Mr. Vincent R. Price '49
Mr. James Monachino '49
William J. Hooy '49
Luther S. Price '49
Mr. Richard F. Groger '49
Mr. James A. Chapman '49
Mr. David S. Arnot '49
Harper G. Imler '50
Mr. William D. O'Hare '50
Mr. A. Merrill Brown, III '50
Mr. Preston T. Hutchins, Jr. '50
Mr. Hugh W. Ditzler '50
Mr. Robert E. M. Roberts '50
Mr. William E. Mais '50
Mr. Bliss H. Green '50
Mr. David G. Zavadil '50
Mr. Thomas E. Johnson '51
Mr. Robert B. Wylie '51
Mr. Charles D. B. Curry '51
Mr. Lloyd J. Torchio '51
Harold C. Holmes, III '51
Mr. William E. Rogin '51
James P. Wieking '51
Mr. John W. Pugh '51
Mr. Richard L. Conner '51
Mr. Gordon M. Gardiner '51
Mr. Raymond M. Kellner '52
Mr. Philip S. Persons, Jr. '52
Mr. Joseph M. Began '52
John G. Fulbright '52
William S. Gilmore, Jr. '52
Mr. Earle A. Hapke, Jr. '52
Bruce H. Harding '52
Mr. Eugene A. Haggerty '52
Mr. Robert G. Fricke '53
Mr. Herbert D. Hughes '53
Mr. Edward B. Greub '53
Mr. Richard L. Miller '53
Mr. William R. Hunzeker '53
Mr. Duane A. Smith '53
Scott T. Carey '53
Mr. David M. Ambrose '53
Raymond N. Ferro '53
Wesley C. McDaniel '53
James B. Cherry '54
Mr. John L. Haag '54
Mr. Newton E. Davis, Jr. '54
Mr. Anthony H. Biggs '54
Stephen H. Schadlich '54
Donald W. Gilfillan, Jr. '54
Mr. Karl D. Bertelsman '54
Mr. William H. Jensen '54
Mr. Robert D. Adams '54
Mr. Sheldon A. Gebb '54
Mr. John V. Witherspoon '54
Alan W. LaRue '54
Mr. Russell R. Cadwell, III '54
Mr. Carl J. Vogt, Jr. '54
Robert E. Van Heuit '55
Mr. Raymond B. Raiser '55
Mr. William A. Coglizer '55
Mr. Samuel V. E. Slauson '55
Mr. Robert H. Schumacher '55
Mr. William M. Sutherland '55
Mr. Keith R. D. Hamilton '55
Mr. Pate D. Thomson '55
Mr. Sidney R. Muck '55
Mr. Francis P. Lloyd '55
Mr. Robert C. McDaniel '55
Mr. Donald D. Drenth '55
Mr. Donald S. Walter '55
Mr. William F. Krenwinkel '56
Mr. William E. Parker '56
Mr. Charles B. Wood, Jr. '56
Mr. Paul F. d. B. Kops '56
Mr. Harold G. Fowler, II '56
David L. Cox '56
Mr. James L. Langley '56
Mr. Warren A. Johnson '56
Mr. Chester R. MacPhee, Jr. '56
Gerald C. Lalley '56
Mr. Robert W. Nemechek '56
Mr. John M. Burnett '56
Dr. Edward L. Cruchley, DDS '56
Mr. Richard L. Hayden '56
Mr. Kenneth E. Lindgren '57
Mr. Dexter A. Wold '57
Mr. Richard G. Gray '57
Arthur J. Bass '57
Lawrence D. Fox '57
Mr. Lawrence E. Hitchcock '57
Mr. Gary R. Mitchell '57
Mr. Tandy C. Gillis '57
Mr. Thomas N. Berry '57
Mr. Roger K. Stephens '58
Mr. Philip M. Madden '58
Dr. Karl E. Engdahl '58
Mr. William P. Davis '58
Mr. Jon Fetters '58
Mr. Dennis M. Fitzpatrick '58
Mr. Jerome P. McDonnell '58
Mr. William C. Kuhs '58
Mr. David L. Baer '59
Mr. Gilbert S. Walker '59
Mr. Peter F. McElroy '59
Mr. Reginald F. Gaylord, Jr. '59
Mr. Edwin N. Farber '59
Mr. Gary R. Forbes '59
Dr. David E. Vanderford '59
Mr. Stanley B. Teel '60
Mr. Francis Jones, II '60
Mr. Sean E. Fitzgerald '60
Mr. Richard K. Stowell '60
Mr. Terry C. Davis '60
Mr. Woodrow Covington, Jr. '60
Mr. William F. Maertz '60
David R. Barnett '60
Mr. Raymond L. Walker '60
Mr. Richard W. Chaffee '61
Mr. Douglas R. Brown '61
Harold W. Teasdale '61
John B. Gage '61
Dr. Louis B. Queary '61
Mr. Terence J. Clarke '61
Mr. Allan R. Hirsch '61
Mr. Jon A. Shoenberger '61
Mr. Jeffrey E. Grant '61
Mr. Joseph V. Navari '62
Mr. Peter Pike, Jr. '62
Mr. Peter W. VanderNaillen '62
Mr. Stanley K. Crandall '62
Dr. Alexander E. Popov '62
Mr. Greg J. Fuller '62
Mr. Robert W. Metzger '62
Mr. Robert B. Johnson '62
Mr. Charles F. Smith, III '62
Mr. Frank N. Lammerman, Jr. '63
Mr. John J. Padley, Jr. '63
Mr. John W. Roberts '63
Dr. Robert C. Dietz '63
Mr. James W. Hodgen '63
Mr. Raleigh R. Griffiths '63
Dr. Philip D. Darney '63
Mr. Douglas H. Beernink '63
Mr. David H. Littleford '63
Mr. John S. Teel '63
Mr. Richard Gordon Baechtel '63
William M. Crosby '64
Mr. Steven H. Singer '64
Mr. Riley J. Quayle '64
Mr. Gary D. Vestermark '64
Mr. Jan P. Frey '64
Mr. Laurence E. Pyle '64
Mr. Harold J. Brown '64
Mr. John S. Banker, Jr. '65
Mr. Thomas E. Weersing '65
Mr. Jeffrey F. Jaffe '65
Teall R. Messer '65
Mr. Douglas E. Ewers '65
Mr. Ronald D. Reddick '65
Mr. Peter W. Bogle '66
Mr. Alan G. Dashen '66
Robert A. Tjosvold '66
Mr. Philip F. Baldwin '66
Mr. William C. Bethmann '66
Mr. Michael L. Thurlow '66
Mr. Gary A. Fredricks '66
Richard E. Nilan '66
Mr. John F. Stillings '67
James A. Hayes '67
Malcolm G. Sprott '67
Robert A. Hartley, Jr. '67
Michael A. Fletcher '67
Mr. Thomas P. Hobbs '67
Mr. Larry E. Aro '67
Mr. Larry N. Amling '67
Mr. Anthony A. Yankowski, Jr. '67
Mr. James L. Tjosvold '68
Mr. William M. Frizell, Jr. '68
William H. Borthwick '68
Mr. David L. Smith '68
Jeffrey H. Halliday '69
Mr. Germaine R. Guibert '69
Mr. Paul M. Highum '69
Mr. Gary K. Snidecor '69
James R. Horner '69
Mr. Peter A. George '69
Mr. Robert E. Kreick '69
Mr. Richard W. Ward '69
Mr. David L. Laing '69
Jan L. Zegarac '69
Mr. Robert L. Lane, III '69
Mr. Gregory Panawek, Jr. '69
Douglas R. Shaner '70
Robert C. Gordon, III '70
Kirk W. Johnson '70
Mr. Jon A. Hayman '70
Mr. Jeffrey Barnard '70
Mr. Paul J. Kirby '70
Mr. Harold F. Clary, Jr. '71
Mr. David J. Shepard '71
Mr. James R. Carson '71
Mr. Peter F. Padovan '71
Mr. David R. Clary '72
Mr. Richard J. Morris, Jr. '72
Mr. Donald A. Forfang, II '72
Mr. Michael N. Cummings '72
John B. Duhring '72
Mr. Richard J. Murphy '72
Mr. Bruce R. Kreider '72
Mr. Robert M. Jones '72
Mr. Robert C. Martinez '72
Mr. Anthony P. Litfin '72
Mr. David B. Murphy '73
Mr. James E. Siegfried '73
Mr. Douglas J. Remensperger '73
Frank S. Osen '73
Richard L. Copeland '73
Mr. Robert B. Hiseler '73
Mr. Nathan Kawaye '73
John E. Dittoe '73
Mr. William S. Dittoe '73
John R. Tannahill '73
Mr. Gary A. Champagne '73
Mr. James O. Hayman '73
Mr. William W. Hall '73
Mr. Gary L. Hagan '73
Mr. Guy L. Gettle '73
Mr. Stephen R. Golub '73
Mr. John R. Spurzem '73
Mr. Eric M. Garrison '74
Mr. Robert O. Phillips '74
Mr. Eric W. Norstad '74
Mr. Mark H. Dornenburg '74
Mr. Kevin R. Ashe '74
Mr. Kevin J. Clarke '74
Mr. Frank C. Burger '74
Mr. Jeffrey G. Walker '74
Mr. Scott B. Erickson '74
James P. Mahar '75
Mr. Thomas M. Bradfield '75
Mr. Stephen J. O'Neill '75
Mr. Roger L. Arrighi '75
Mr. Bradley M. Shuster '75
Mr. Michael D. Callaghan '75
Mr. John A. Kalfayan '75
Mr. Mark E. Gelow '75
Mr. George A. von der Lieth '76
Mr. Billy P. Han '76
Scott L. McManus '76
Mr. Bruce N. Beagle '76
Mr. Keith C. Galiano '76
Mr. Daniel J. Cullinan '76
Mr. Icko E. T. Iben '76
Mr. Richard H. Lee '77
Mr. John H. Swift '77
Mr. Thomas H. Brickley '77
Robert H. Spurzem '77
Stephen J. Fowler '77
John L. Hunter '77
Mr. William W. Banks, Jr. '77
John A. C. Kavalavis '77
Mr. Steven A. Nystrom '77
Reed W. Payne '77
Mr. John H. Turner '78
Mr. Arthur S. Thimann '78
Mr. Thomas M. Cullinan '78
Mr. Kirk T. Haley '78
Mr. William G. Beagle '79
Mr. William D. Wenzlau, Jr. '79
Mr. James C. Brown '79
Mr. Robert M. Falconer '79
Mr. Timothy R. Conner '79
Mr. Patrick J. Gabrielli, II '79
Mr. John M. Fitzsimmons '79
Mr. David W. Siegal '79
Mr. Timm F. Crull, Jr. '79
Mr. Benjamin J. Hellwarth '80
Mr. Robert C. Fitzsimmons '80
Mr. Michael H. Richman '80
Mr. Robert D. Brownell, Jr. '80
James F. Flores '80
Mr. Brian T. Schlaak '80
Mr. Donald E. Morris, Jr. '80
Mr. John P. Crompton '80
Mr. Philip G. Smucker '80
Alexander O. Blease '80
Mr. Scot K. Vorse '80
Brian K. Peck '80
Mr. Kurt H. Trutner '81
Lloyd J. Torchio, II '81
Mr. Gregory T. Zubick '81
Mr. Matthew M. Courtman '81
Robert M. Casper '81
Michael W. Ahr '81
Mr. John J. House '81
Mr. Michael J. Cullinan '81
Mr. John P. Fairgrieve '81
Mr. Jeffrey Doss Lindsey '81
Mr. Jack L. Loop '82
Mr. Eric R. Doering '82
John C. Dwyer '82
Clayton G. Eisenbrand '82
Mr. Mark D. Dicioccio '82
Mr. James W. Shannon, Jr. '82
Mr. Richard T. Morrissey '82
Mr. Andrew G. Bark '82
Mr. Peter J. Brock '82
Mr. John F. Kowalski '82
Mr. Andrew J. Goetz '82
David T. Feinberg '82
Mr. Kevin J. O'Donnell '82
Mr. Albert J. Francis '83
Scott A. Morris '83
Mr. Kriss W. Heisinger '83
Mr. Joseph C. Longo '83
Peter B. McWilliams '83
Thomas J. Garvey '83
Mr. Michael C. C. Cheng '83
Mr. Kenneth J. Churich '83
Mr. Timothy F. Keown '83
Mr. William A. Baker, Jr. '83
Mr. Gerald V. Fender '83
Mr. Joseph F. Cullinan '83
Mr. James S. Smith '83
Mr. Ivan Weissman '84
Mr. Christopher L. Haas '84
Mr. Kevin J. Brown '84
Mr. William C. Taylor '84
Mr. Richard J. Harpham '84
Mr. Andrew B. Nichols '84
Mr. Timothy J. O'Brien '84
Mr. Stewart A. Johnson '84
Gregory H. Farrand '84
Mr. Ezra A. Gould '84
Nicholas P. Earl '85
Mark W. Phillips '85
Mr. Paul L. LaRocca '85
Mr. Robert J. Veit '85
Lance A. Cooper '85
Michael D. San Martin '85
Mr. Andrew P. Wortham '85
Mr. Mark J. Costa '85
Mr. Steven J. Didion '85
Mr. Glenn R. Karpf '86
Mr. Patrick A. Arnold '86
Mr. David T. Hathaway '86
Mr. Kenneth E. Lynch '86
Mr. Jeffrey E. Honea '86
Mr. William M. Grubb '86
Mr. James R. Small '86
Mr. Michael Friedman '86
Mr. Sydney Vinnedge '86
Mr. Daniel J. Prislin '86
Mr. Darrin M. McMahon '86
Mr. Rand M. Meyer '86
Mr. Andrew W. Seamans '87
Peter F. Fitzpatrick '87
Mr. Brian M. Sharafian '87
Mr. David W. Moore, Jr. '87
Jeffrey J. Lader '87
Mr. Stephen W. McMichael '87
Mr. Thomas P. Gmelich '87
Mr. David R. Harrach '87
Mitchell S. Brody '87
Mr. Eric Freitag '87
Mr. David R. Harper, II '87
John S. Cullen '88
Mr. Brendan J. McAninch '88
Mr. David T. Price '88
Mr. Andrew I. Katzman '88
Mr. Corydon S. Lermo '88
Michael J. Wegge '88
Mr. Vincent J. Foley, Jr. '88
Mr. Keith W. Milner '89
Mr. Jerry R. Schaffer, Jr. '89
Mr. Marshall A. Barnes '89
Mr. Marcus J. Shen '89
Mr. Glenn A. Rewick '89
Mr. James M. Patton '89
Mr. Robert A. Jackson '89
Mr. Matthew D. O'Hara '89
Cyrus M. Benck '89
Mr. Timothy M. McNulty '89
Derek R. Damon '89
Mr. Thomas A. Gianella '90
Mr. Kevin B. Cruikshank '90
Mr. Dean J. Sioukas '90
Mr. David M. Carmel '90
Mr. James R. Stewart '90
Mr. Craig T. Sheldon '90
Mr. Matthew E. Ryan '90
Mr. Edward S. Brown, Jr. '91
Mr. Timothy M. Baker '91
Mr. Steven A. Lappin '91
Mr. Aaron D. Sears '91
Mr. Brandon L. Paine '91
Mr. Marc M. Umeda '91
Mr. Christopher G. Carmona '91
Mr. James D. Stassi '91
Mr. Christopher P. Boyd '91
Mr. Richard L. Boynton '91
Mr. Guido A. Labate '91
Mr. Matthew B. Dublin '91
Mr. Azriel J. Tabachnik '91
Mr. Marc D. Condensa '91
Mr. Christopher L. Stevens '92
Mr. Jason M. Hannon '92
Mr. Samuel S. Coates '92
Mr. Christopher A. Morvan '92
Mr. Clinton L. Narver '92
Mr. Carl W. Robertson '92
Mr. Robert A. Bell '92
Mr. John J. Mitchell '92
Mr. Brian E. Fischer '92
Mr. Jack K. Shorr '92
Mr. Daniel B. Visnick '92
Mr. Jemi C. C. Shieh '92
Mr. Zachary M. Stassi '93
Mr. Kevin M. Silva '93
Mr. John T. Sayles '93
Mr. David M. Marx '93
Mr. Jason Z. Kurnik '93
Mr. Donald A. Zinn '93
Mr. Christopher A. Shine '93
Mr. Timothy W. Comstock '93
Mr. Matthew D. Powers '94
Mr. Robert J. Lambert '94
Mr. Benjamin R. Coates '95
Mr. Mitchell A. McAlister '95
Mr. Leo P. Hanley, Jr. '95
Marco A. Maita '97
Mr. Brian M. Baughman '97
Mr. Joseph L. Devaty '97
Mr. Warren D. Chen '97
Mr. Daniel J. Arroyo '97
Mr. Alan R. Westley '97
Mr. David R. Bunger '97
Ricardo A. Alva '97
Mr. John C. Gamble '97
Mr. Shaun H. Kong '97
Mr. Edgar A. Macias '97
Mr. Patrick Wun '97
Mr. Bradford C. Beckett '97
Mr. David S. Virgo '97
Jason L. Perry '97
Mr. Francis E. D'Haenens '97
Mr. Matthew R. Johnson '97
William P. Bennett '97
Mr. Ananda Ghosh '98
Mr. Emerick A. Gallego '98
Mr. Luis F. Mayen '98
Mr. Miguel Becerra '98
Mr. Kevin White '98
Mr. Antonio P. Morales '98
Mr. Christopher E. Doughty '98
Mr. Francis P. Herbert '98
Mr. David G. Wallerich '98
Mr. Louie A. Ortiz '98
David C. Fan '98
Jason A. Morimoto '98
Mr. Kevin C. Jones '99
Mr. Jason Hill '99
Mr. James M. Major '99
Mr. Alexander V. Gutarin '99
Mr. Hugh A. Cotton '99
Mr. David Akhavan '99
Kwun-Ying M. Fung '99
Adrian M. Boly '99
Yang F. He '00
Mr. Edward B. Garcia '00
Mr. Christopher D. MacDonald '00
Daniel L. C. Dawson, Jr. '00
Mr. Javier S. Quiroz '00
Zean R. Tsoi '00
Mr. Kearie P. Strailey '00
Dr. Dustin E. Thompson '01
Patrick G. Cudahy '01
Micah Seff '01
Chanyang Shin '01
Mr. Jimmy S. Wang '02
Daniel M. Purnell '02
Mr. Yan Wu '02
Fouy K. Chau '02
Mr. Ari B. Landworth '02
Mr. Armando Franco '02
Michael E. Leybovich '02
John P. Meehan '02
Mr. Shaheen J. Shamsavari '03
Amir Chalak '03
Mr. Salman Rehmat '03
Mr. Tanamtan T. Nematbokhsh '03
Christopher Abad '03
Michael Shen '03
Jakub Godzik '04
Arsalan Salamat '04
Tommy Owens '06
Garrett Morimoto '06
Michael G. Kimiecik '06
Adrian Villa '06
Bryce Simmer '06
Nicholas Li '07
Will Kneitel '07
Evan M. Plous '07
Alex White '07
Matthew Speight '07
Loc Tran '08
Jose Contreras '08
David Barrera '08
Joshua Robles '09
Alex Ouligian '09
Robert Stevenson '10
Aaron Tiscareno '11
Benjamin Greenberg '11
Priam Roberts '11
Jordan Mautner '12
Phillip Makorow '12
Mo Ayouty '13
John Ruxton '14
Michael Stern '14
Benjamin Gutman '14
Alex Ibarra '14
Jay Krohn '15
Mr. Paul Bancroft
Mr. John A. Warren
Mr. Bill Craig
Mr. Dick Conner